Uygulamalı Dekoratif Beton Uygulamaları Eğitimi

flex-C-Ment Sistemleri, bölgenize 'Uygun Fiyatlarla' hizmet vermek için İstanbul - Türkiye'de üretilmektedir.

Flex-C-Ment™ duvar ve zemin kaplama sistemleri yirmi beş yılı aşkın bir süredir test edilmekte ve geliştirilmekte olup, hayal edebileceğiniz en benzersiz çok yönlü ve uygulanabilir sisteme dönüşmüştür. Güzel yüzeylerle ilgili harika bir kariyer fırsatı arıyorsanız, FLEX-C-MENT™'in size sunabileceği her şeyi kendiniz görmek için zaman ayırın.

Franchise ücreti veya minimum sipariş yoktur, ancak ürünleri satın almadan önce eğitim seminerimize katılmanızı şart koşuyoruz. Bu, tüm FLEX-C-MENT™ kurulumlarının en yüksek kalite standartlarımızı yansıtmasını sağlamaya yardımcı olmak içindir. Bu, hem müşteri ve montajcı hem de üretici için koruma sağlar. Eğitim seminerimize katılırsanız, FLEX-C-MENT™'in sunduğu uygulamalı öğrenme deneyiminden keyif alacağınıza eminiz.

MALİYET:

Eğitim ücreti ilk kişi için 500,00 $ ve aynı şirketten ilave her kişi için 250,00 $'dır. Yüksek talep nedeniyle, eğitim tarihine 7 gün kala yapılacak iptaller için 100,00 $ iptal ücreti alınmaktadır. Seminer ücreti ilk satın alımdan indirim olarak düşülecektir.

DAHİL :
  • FLEX-C-MENT™ sisteminin hem duvar hem de zemin kaplamalarının baştan sona tam eğitimi.
  • Malzeme Tüketim Keşif Bilgisi
  • Eğitim kılavuzu
  • Uygulamalı eğitim (uygun iş kıyafeti önerilir)
  • Sizi sertifikalı bir FLEX-C-MENT™ uygulamacısı olarak kaydeden tamamlama sertifikası.
  • Öğle yemeği, içecekler ve atıştırmalıklar.

Eğitim Sınıfı Resimlerinden Bazıları

Kayıt Formu

Eğitim yerlerinizi ayırtmak için lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderin.

* gerekli alanlar

İlgilendiğim konu *

yukarıdaki formu doldururken ve gönderirken herhangi bir sorun yaşarsanız, aşağıdaki kayıt formunu doğrudan indirip e-posta gönderebilirsiniz [email protected]

Kayıt Formunu İndirin
Seminer Bilgilerini İndirin