Flex-C-Ment Sistemleri 30 yılı aşkın bir süre önce ABD'de uygulanmaya başlamıştır. DBS Ltd. 2003 yılında Flex-C-Ment ürünlerini üretici lisansı ile Türkiye'de üretmeye başlamıştır.

O zamandan beri DBS, Flex-C-Ment ürünlerini dünya çapında 40'tan fazla ülkeye ihraç etmiştir.

Flex-C-Ment sistemleri Avrupa'nın en saygın laboratuvarlarında kapsamlı bir şekilde başarıyla test edilmiştir. Daha da önemlisi, bu dekoratif beton ürünleri tüm dünyada tamamlanmış binlerce projede kanıtlanmıştır.

Bu projelerin çoğu İskandinavya ve Kuzey Rusya'nın aşırı soğuğundan Orta Doğu'nun birçok bölgesinin bunaltıcı sıcağına kadar değişen iklimlerde gerçekleştirilmiştir.

Bugün Flex-C-Ment markası birçok ülkede endüstri standardı olarak bilinmektedir.

DBS her zaman çok rekabetçi fiyatlarla kaliteli dekoratif beton ürünleri sağlamıştır. Bununla birlikte, bazı ülkelerde ekstra nakliye maliyetinin ve/veya yüksek gümrük vergilerinin ürünlerimizin maliyetini önemli ölçüde artırabileceğinin de farkındayız.

2010 yılında, ülkelerinde dekoratif beton üretim tesisleri kurmak isteyen girişimcilere anahtar teslim, bölgeye özel üretim paketleri sunmaya karar verdik.

İlk girişim Hindistan'da üretime başladı ve diğer birkaç girişim de 2011 için çalışıyor.

Bölgenizde Münhasır Hakları sağlamak için bizimle iletişime geçin.

Tam Destekli Özel Üretim LisanslarıSunduğumuz üretim lisansları, tüm döşeme ve dikey sistem bileşenlerinin üretiminin yanı sıra damga üretim know-how'ını da içermektedir. Aslında, kendi bölgelerinde dekoratif beton sistemlerinin lider üreticisi olmak isteyenlere Ticari Markamızı, tüm birikmiş know-how'ımızı, formülasyonlarımızı, gizli satıcı listemizi ve üretim ekipmanı tedarik ve kurulumunu sunuyoruz.

Ayrıca, başarılı bir başlangıç yapmalarını sağladıktan sonra, bu bölgesel üretim operasyonlarına sürekli destek ve sorun çözme konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. DBS ayrıca, devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla oluşturulan yeni ürünlerle mevcut ürün gruplarını güncelleyecektir. Bu sizin eksiksiz üretim iş fırsatı destek paketinizdir.

Böyle bir girişim için üretim lisans ücreti ve üretim ekipmanı için gereken yatırım, münhasır bölgenin büyüklüğüne ve bölgedeki lisans sahibine devredilecek mevcut müşterilere bağlı olarak değişecektir. Birçok durumda gerekli yatırım mütevazı olacak ve sonuçta ithal edilen malzemelerin maliyetinden 60% to 70% lo daha fazla maliyet tasarrufu sağlanacaktır.

İlgilenenlerin detaylı görüşmeler için bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz