Galeriyi ziyaret edin

Flex-C-Ment

Zemin Baskı Kaplama Sistemi

Flex-C-Ment zemin kaplama uygulaması, iç veya dış mekanlarda en ağır aşınma şartları için tasarlanmıştır. Rötre çatlaklarına karşı dayanıklı olacak şekilde formüle edilmiştir. Aşırı sıcaklıklarda kürlenmeyi artırmak için katkı maddeleri ile dengelenmiştir. OVERLAY MIX, beton zemin uygulamalarında ve yüzeyleri yenilerken son kat olarak kullanılır. Birkaç iç mekan örneği, taş, tuğla ve kiremit tasarımlarıyla mutfak, yemek odası, banyo ve fuayeyi içerir. Birkaç dış cephe örneği arasında kaldırımlar, araba yolları, sundurma, teraslar ve yüzme havuzu güverteleri sayılabilir...

Özel Zemin Kaplama Sistemi ( Overlay Mix) formülümüzün çatlama olasılığı düşüktür. Diğer sert kaplamaların başarısız olduğu yerlerde çatlama olasılığını azaltarak minimum yüzey hareketine izin verir.

Flex-C-Ment Zemin kaplaması asla beton üzerinde yürüyormuşsunuz hissi vermez. Flex-C-Ment'in Kaplama Karışımı Portland çimentoları, çeşitli agregalar ve kuru polimer katkı maddelerinin tescilli bir karışımından oluşur. Flex-C-Ment yalnızca en kaliteli çimentoları ve agregaları kullanır, bu da kaplama ürünlerimizin performans özelliklerini ve dayanıklılığını büyük ölçüde artırır. Geleneksel çimento ve beton karışımlarının aksine, polimer modifiyeli çimento kaplamalarımız delaminasyon veya tipik ürün arızaları korkusu olmadan ince veya kalın olarak uygulanabilir. Ayrıca, polimer modifiyeli çimento kaplamalarımız tuz, petrokimyasallar, UV, sert hava koşulları ve trafik aşınmasından kaynaklanan hasarlara karşı çok daha dayanıklıdır.